گزارش تحلیل بنیادی شرکت گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو در داراتحلیل قرار گرفت.
 
متن خبر
تاریخ انتشار:1401/07/17
شرکت گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو به‌عنوان یکی از بزرگترین هلدینگ های کشور با هدف سرمایه گذاری در شرکت های تولیدی و تجاری مشغول به فعالیت است. این شرکت براساس موضوع فعالیت خود، در شرکت های تولید قطعات خودرو و لوازم جانبی و همین طور شرکت های بیمه و بانکداری سرمایه گذاری می کند و عمده سود آن از این فعالیت‌ها تامین می‌گردد. خگستر از نماد¬هایی است که با توجه به پرتفوی بورسی و غیر بورسی آن همواره مورد توجه سرمایه گذاران قرار دارد. برای بررسی دقیق¬تر فعالیت این نماد، گزارش تحلیل بنیادی خگستر هم‌اکنون بر روی اپلیکیشن دارا تحلیل بارگذاری شده و در دسترس مخاطبان و کاربران قرار گرفته است. در گزارش تحلیل بنیادی نماد خگستر می‌توانید نمودار محدوده ارزندگی سهام در بازه های زمانی مختلف، اطلاعات سهم ، بررسی صورت¬های مالی و NAV یا خالص ارزش دارایی های کارشناسی شده این سهم را بصورت کاملا رایگان مشاهده نمایید.
برای نصب اپلیکیشن داراتحلیل و مشاهده گزارش تحلیل بنیادی نماد "خگستر اینجا کلیک کنید.
 
اخبار دارایی
از تاریخ 24 دی ماه و به مدت سه روز عرضه 500هزار قطعه ربع سکه در بورس کالا آغاز شد. این اقدام بانک مرکزی در راستای کاهش حباب ربع سکه در بازار صورت گرفته است. برای ثبت سفارش کافیست کد بورسی داشته و از طریق سامانه معاملات آنلاین کارگزاری، سفارش خود را ثبت کنید.

کارگزاری دارا سوم شهریور سالروز 28 سال فعالیت خود در بازار سرمایه را با کارکنان و همراهان خود جشن گرفت.

کارگزاری دارا به منظور تسهیل شرایط ارسال درخواست اعتبار بورسی، برای مشتریانش امکان ثبت درخواست اعتبار را به صورت کاملا آنلاین فراهم کرده است.

گزارش تحلیل بنیادی شرکت گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو در داراتحلیل قرار گرفت.

نسخه جدید وب اپلیکیشن داراتحلیل با ارائه خدماتی جدید همچون بازی بورسی در قالبی متفاوت برای کاربران ارائه شد.