کارگزاری دارا به منظور تسهیل شرایط ارسال درخواست اعتبار بورسی، برای مشتریانش امکان ثبت درخواست اعتبار را به صورت کاملا آنلاین فراهم کرده است.
 
متن خبر
تاریخ انتشار:1401/07/17
کارگزاری دارا به منظور تسهیل شرایط ارسال درخواست اعتبار بورسی، برای مشتریانش امکان ثبت درخواست اعتبار را به صورت کاملا آنلاین فراهم کرده است. برای ثبت درخواست اعتبار خود تنها کافیست با وارد کردن کد ملی درخواست اعتبار خود را ثبت نمایید تا درخواست شما توسط کارشناسان ما در واحد اعتبارات بررسی شده و نتیجه آن به شما اطلاع داده و برای نهایی‌سازی دریافت اعتبار اقدام شود.
مشتریان کارگزاری دارا می‌توانند درخواست دریافت اعتبار خود را تا 10% از مبلغ سبد سرمایه‌گذاری (پرتفوی) تا سقف 100 میلیون تومان ثبت کنند. لازم به ذکر است که در بررسی ارزش روز سبد سرمایه‌گذاری شما جهت تخصیص اعتبار، ارزش سهام بازار پایه لحاظ نمی‌گردد.
 
اخبار دارایی
از تاریخ 24 دی ماه و به مدت سه روز عرضه 500هزار قطعه ربع سکه در بورس کالا آغاز شد. این اقدام بانک مرکزی در راستای کاهش حباب ربع سکه در بازار صورت گرفته است. برای ثبت سفارش کافیست کد بورسی داشته و از طریق سامانه معاملات آنلاین کارگزاری، سفارش خود را ثبت کنید.

کارگزاری دارا سوم شهریور سالروز 28 سال فعالیت خود در بازار سرمایه را با کارکنان و همراهان خود جشن گرفت.

کارگزاری دارا به منظور تسهیل شرایط ارسال درخواست اعتبار بورسی، برای مشتریانش امکان ثبت درخواست اعتبار را به صورت کاملا آنلاین فراهم کرده است.

گزارش تحلیل بنیادی شرکت گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو در داراتحلیل قرار گرفت.

نسخه جدید وب اپلیکیشن داراتحلیل با ارائه خدماتی جدید همچون بازی بورسی در قالبی متفاوت برای کاربران ارائه شد.