نسخه جدید وب اپلیکیشن داراتحلیل با ارائه خدماتی جدید همچون بازی بورسی در قالبی متفاوت برای کاربران ارائه شد.
 
متن خبر
تاریخ انتشار:1401/07/17
نسخه جدید وب اپلیکیشن داراتحلیل با ارائه خدماتی جدید همچون بازی بورسی در قالبی متفاوت برای کاربران ارائه شد.با نصب نسخه‌ی جدید اپلیکیشن داراتحلیل می‌توانید همچنان به صورت کاملا رایگان از امکانات جدید این نسخه استفاده و از طریق بازی جدید آن، اطلاعات بورسی خود را به چالش بکشید. همچنین، علاوه بر امکاناتی نظیر تحلیل بنیادی شرکت‌ها و صنایع، بخش‌های جدیدی مثل کدال‌خوانی، قیمت‌های جهانی، کامودیتی‌ها، گزارشات روزانه بازار هم در نسخه جدید اپلیکیشن داراتحلیل ارائه شده است. نسخه جدید تنها بخشی از قابلیت های مهم داراتحلیل بوده و براساس فازهای توسعه ای تعریف شده برای این اپلیکیشن، به تدریج بخش های موجود تکمیل و همچنین ابزارهای تحلیلی و تخصصی مهم تری برای علاقمندان و فعالین بازار سرمایه در اختیار قرار خواهد گرفت.
 
اخبار دارایی
از تاریخ 24 دی ماه و به مدت سه روز عرضه 500هزار قطعه ربع سکه در بورس کالا آغاز شد. این اقدام بانک مرکزی در راستای کاهش حباب ربع سکه در بازار صورت گرفته است. برای ثبت سفارش کافیست کد بورسی داشته و از طریق سامانه معاملات آنلاین کارگزاری، سفارش خود را ثبت کنید.

کارگزاری دارا سوم شهریور سالروز 28 سال فعالیت خود در بازار سرمایه را با کارکنان و همراهان خود جشن گرفت.

کارگزاری دارا به منظور تسهیل شرایط ارسال درخواست اعتبار بورسی، برای مشتریانش امکان ثبت درخواست اعتبار را به صورت کاملا آنلاین فراهم کرده است.

گزارش تحلیل بنیادی شرکت گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو در داراتحلیل قرار گرفت.

نسخه جدید وب اپلیکیشن داراتحلیل با ارائه خدماتی جدید همچون بازی بورسی در قالبی متفاوت برای کاربران ارائه شد.