چرا کارگزاری دارا ؟

مشتریان دارا، مهم‌ترین دارایی ما در کارگزاری هستند. تمام آنچه ما انجام می‌دهیم، در راستای ایجاد بهترین تجربه ممکن از استفاده از خدمات بورسی در بازار سرمایه برای آن هاست. این تلاش ، ناشی از اعتقاد قلبی است که به اهمیت سطح خدمات‌رسانی به مشتریان داشته‌ و داریم. دریافت‌کنندگان خدمات از کارگزاری دارا، پیش از آنکه مشتری ما باشند، عضوی از خانواده ما خواهند بود که مسئولیت آموزش، راهنمایی و ارائه خدمات در بهترین سطح ممکن را در بازار سرمایه برای ایشان فراهم می‌آوریم. چرا که باور داریم سرمایه‌گذاری نه یک مقصد که مسیری‌ست پرفراز و نشیب و نیازمند همراهی و صبوری. ما همواره در تلاشیم تا با ارائه پشتیبانی قوی بتوانیم برای شما تجربه‌ای بی‌نظیر ، آسان و به یادماندنی را خلق کنیم.

رویکرد دارا

رشد و نتیجه
ما به دنبال رشد در کنار مشتریانمان هستیم، موفقیت و نتایج بهتر معیار ماست و برای دستیابی به آن‌ها از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنیم.
ما به مشتریان خود متعهدیم
هدف اصلی ما، ایجاد خدمات و تجربیاتی بهتر برای مشتریان‌مان است.
سریع و راحت
نام و شهرت "دارا" برایمان اهمیت زیادی دارد، به همین خاطر تلاش می‌کنیم تا این نام را با ارائه سریع و راحت‌ترین خدمات ممکن به شما بشناسانیم.
پیشرفت همیشگی
ما همواره به دنبال راهی هستیم تا بتوانیم خدمات خود را به عنوان یک کارگزاری مورد اعتماد برای مشتریان خود بهبود بخشیم.
صداقت، شفافیت و روراستی
ما با مشتریان، همکاران و تمامی فعالان در کارگزاری دارا، با شفافیت و روراستی تعامل می‌کنیم.
کار تیمی و مسئولیت‌پذیری
هدف ما ایجاد سیستمی بی‌نظیر برای خدمت‌رسانی به مشتریان‌مان است. این هدف از نگاه ما تنها با مسئولیت‌پذیری در قبال مشتریان قابل دستیابی است.